קישור לכתבה

ביטוח כללי

'הון ביט' מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות ביטוח כללי החל מביטוח דירה, דרך ביטוח רכב או עסק ועד ביטוח עבודות קבלניות או אחריות מקצועית. הכל כדי שתהיו מכוסים.

- ביטוחי דירות

במקרים רבים, הבית ותכולתו הם הרכוש היקר ביותר שנמצא ברשותנו. ביטוח הדירה נועד להבטיח פיצוי ושיקום למבנה ותכולתו גם בתחזוקה השוטפת ובעיקר במקרים של אסונות. נזקים למבנה ותכולתו כרוכים בדרך כלל בהוצאות יקרות שיכולות להגיע עד מחיר הנכס עצמו. ללא ביטוח מתאים לא מן הנמנע שלא תהיה אפשרות  לעמוד בהן. 'הון ביט' מציעה ללקוחותיה ביטוח דירה מותאם אישית הלוקח בחשבון פרמטרים רבים כמו שווי הנכס, מצבו, ערך תכולתו ונזקים פוטנציאליים.

ביטוח הדירה מתחלק לשני חלקים עיקריים:

ביטוח תכולה – הביטוח יכסה נזק  לרכוש הנמצא בדירה כתוצאה מנזקים כמו שריפה, רעידת אדמה, נזקי מים  ונזקי טבע אחרים,  וכן יכסה גם נזק הנובע מגניבה פשוטה ומפריצה.

ביטוח המבנה – מכסה נזקים הנובעים משריפה, רעידת אדמה, נזקי טבע ונזקי מים.

 

- ביטוחי רכבים

'הון ביט' מציעה ללקוחותיה ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח משלים במחירים אטרקטיביים ותוך מתן שירות אישי ואחראי. ביטוח מקיף מגן על המבוטח מפני נזקי אש, התהפכות, התנגשות, גנבה, זדון ועוד. ביטוח רכב ע"י 'הון ביט' מקנה למבוטח ליוויה גם בשלב הגשת התביעה ולא רק בעת רכישת הביטוח.

 

- ביטוח מפעלים ועסקים

פוליסות הביטוח השונות לבתי עסק ומפעלים נועדו לכסות מצד אחד פגיעה בציוד ותכולת המשרד/ מפעל ומצד שני כיסוי לנזקים שנגרמו לעובדים וצד ג'. ביטוח העסקים מכסה גם נזקים שנגרמו לציוד האלקטרוני ולציוד החיוני להמשך תפקודו התקין של העסק.

 

- ביטוח עבודות קבלניות

עבודה קבלנית טומנת בחובה סכנות רבות העלולות לחשוף את הקבלן לתביעות. הן משום עיכובים שונים בפרויקט, דרך סיכון העובדים ועד חוסר שביעות רצון או עימותים עם הלקוח. ביטוח עבודות קבלניות נועד להגן על הקבלן משלל הסיכונים ולאפשר לו עבודה אחראית ובטוחה בפרויקטים השונים. 'הון ביט' מתמחה בפתרונות שיכסו סיכונים קיימים לקבלן הראשי, לקבלני משנה, ליזם, גם בתקופת הבנייה וגם לאחריה.

 

- אחריות מקצועית

בעלי מקצועות חופשיים שונים (עורכי דין, יועצי מס, רואי חשבון וכו') חשופים במידה רבה לתביעות בשל רשלנות של העובד (או מי מטעמו) ובגין נזקים שנגרמו ללקוחותיהם. ביטוח אחריות מקצועית נועדו להגן על כל אותם בעלי המקצועות ולאפשר להם המשך עבודה תקין במקביל להתנהלות מול התביעות. פוליסות האחריות המקצועית מציעות כיסוי הגנה משפטית לתביעות בשל פעולות שנגרמו בתקופת הביטוח וכן כיסוי ההוצאה בגין התביעה. ביטוח אחריות מקצועית הוא ביטוח חיוני ואחראי לחשופים לתביעות. יש לציין כי ישנם כאלו המעסיקים עובדים שעשויים לחשוף אותם לתביעות אף ללא ידיעתם.