קישור לכתבה

ביטוח שחייבים לעשות כשרוכבים על אופניים חשמליות

יום שני, אפריל 23, 2018

  נכון… אנחנו יודעים. הרכיבה שלך מושלמת ואין סיכוי שאי פעם תהיה תאונה בהשתתפותך. אבל… בדקת כבר כסף משלמים רוכבים שברגע של חוסר תשומת לב התנגשו במישהו? בכל מקרה, יש דרך להישאר על האופניים בלי להסתכן.   ראיון עם עופר אהרוני על ביטוח רוכבים:     תאונה קטנה לאופנים? תאונה גדולה לכיס חס וחלילה ובאמת [...]

 


נכון… אנחנו יודעים. הרכיבה שלך מושלמת ואין סיכוי שאי פעם תהיה תאונה בהשתתפותך. אבל… בדקת כבר כסף משלמים רוכבים שברגע של חוסר תשומת לב התנגשו במישהו? בכל מקרה, יש דרך להישאר על האופניים בלי להסתכן.

 


ראיון עם עופר אהרוני על ביטוח רוכבים:

 


 

תאונה קטנה לאופנים? תאונה גדולה לכיס
חס וחלילה ובאמת שהלוואי שכולם יהיו בריאים חמסה חמסה טפו טפו טפו אבל…
זה פשוט יכול לקרות לכל אחד ואחת בכל רגע. תאונות אופניים קורות בכל מקום ומבחינת החוק תאונה לא חייבת להיות מקרה קשה עם נזקים רפואיים חמורים, אלא כל מפגש לא מתוכנן שמעורב בו כלי רכב ונגמר בשריטה או בהלה.
וכשזה קורה, זה יכול לעלות הרבה הרבה. תזכרו
על האופנוע או ברכב, תמיד יש לכם ביטוח, אבל על האופניים כנראה שלא, אז למה בעצם?

יש פתרון והוא דווקא הכי פשוט בעולם
ביטוח. לא המצאה חדשה, נכון? העניין הוא שחברות הביטוח (דינוזאורים שעדיין לא הפנימו את שיטות העולם החדש) לא מציעות לאף אחד ביטוח רכיבה על אופניים חשמליות. אבל… יש מי שמצא פתרון. עופר אהרוני, איש הביטוח היצירתי מציע לרוכבי האופניים החשמליות לא להתייאש אלא פשוט להתקשר ולשמוע איך להיות תמיד בדרך הבטוחה: על האופניים ועם ביטוח. נשמע כדאי, לא?

רוצים לבטח את עצמכם ולצאת לדרך עם אופנים חשמליות?
פנו לעופר אהרוני